بهترین جراح فک و صورت در اصفهان | متخصص ایمپلنت در اصفهان

جراحی دهان در اصفهان بهترین جراح فک و صورت اصفهان

جراحی دهان در اصفهان

چگونه برای جراحی دهان آماده شوم؟

آمادگی برای جراحی دهان بستگی به این دارد که کدام روش را دریافت می کنید. اگر این یک روش معمول دندانپزشکی مانند درمان ریشه دندان باشد، آماده سازی ممکن است تفاوت چندانی با آماده شدن برای معاینه و تمیز کردن منظم دندان ها نداشته باشد.

اگر شرایط یا خطرات خاصی مانند ناراحتی قلبی دارید، ممکن است نیاز به مصرف آنتی بیوتیک داشته باشید تا مطمئن شوید که باکتری های دندان ها و لثه های شما سایر نواحی بدن، به ویژه قلب را آلوده نمی کنند.

پیشنهاد مطالعه  جراحی دو فک چیست؟

برای جراحی‌های پیچیده‌تر دهان، مانند جراحی‌هایی که ممکن است نیاز به کار روی فک و استخوان داشته باشند، ممکن است آمادگی‌های عمیق‌تری مانند هر عمل جراحی در بیمارستان لازم باشد. اگر به انواع خاصی از بیهوشی نیاز دارید، به حمل و نقل به خانه نیاز خواهید داشت زیرا نمی توانید خودتان رانندگی کنید.

علاوه بر این، ممکن است لازم باشد تا ساعات معینی قبل از جراحی و همچنین بعد از آن از خوردن چیزی اجتناب کنید.

دکتر هادی مشکل گشا | جراح فک و صورت اصفهان | متخصص ایمپلنت اصفهان
دکتر هادی مشکل گشا | جراح فک و صورت اصفهان | متخصص ایمپلنت اصفهان

دکتر هادی مشکل گشا ، متخصص ایمپلنت اصفهان می باشند که دارای تخصص هایی فراوانی هستند.

ما البته همه این آماده سازی ها را با جزئیات توضیح خواهیم داد تا مطمئن شویم که بهترین درمان جراحی دهان را دریافت می کنید!

پیشنهاد مطالعه  برای ماندگاری بیشتر ایمپلنت دندان چه کاری می توانم انجام دهم؟

در مطب دکتر هادی مشکل گشا ، ما مجموعه کاملی از خدمات دندانپزشکی و ارتودنسی را به مشتریان خود در کالیفرنیای جنوبی ارائه می دهیم.

در صورت نیاز به جراحی دهان، کادر دندانپزشکی ماهر ما می توانند به شما کمک کنند. ما یک دندانپزشک Medi-Cal هستیم که خدمات دندانپزشکی مقرون به صرفه را برای ساکنان و خانواده های منطقه گاردنا ارائه می دهیم. برای مشاوره همین امروز با ما تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید.